2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Upphandling av företagshälsovård
Intern identifierare: UPPH2024-00300
Förfarandets viktigaste kännetecken: I enlighet med dupphandlingsdokumentent
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000