184998-2018 - ResultatSverige-Umeå: Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster administration
Referensnummer: 17200
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanningstjänster inom administration.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 79610000 Personalförmedling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen