2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kortlogistiktjänst och bärare för ID-baserat resande
Beskrivning: Härmed inbjuds intresserade att lämna anbud på "Kortlogistiktjänst och bärare för ID-baserat resande", dnr 102/2025, enligt de förutsättningar som anges i denna upphandlings Upphandlingsdokument och dess bilagor.
Intern identifierare: 102/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79823000 Tryckning och leverans
Ytterligare klassificering (cpv): 22455000 ID-kort, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 60161000 Pakettransporter, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79824000 Tryckning och distribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000