See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dehydreringsinstrument till patologi
Beskrivning: Upphandling av dehydreringsinstrument för patologi till Region Skånes verksamhet. Instrumenten används som ett led i hanteringen av vävnadsprover för att slutligen kunna fastställa diagnos.
Intern identifierare: 2025-O001926
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000