2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) avseende 2 trailerbara arbetsbåtar
Beskrivning: Request for information (RFI) avseende 2 trailerbara arbetsbåtar
Intern identifierare: 26-00247
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34520000 Båtar