185103-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Måltidsleveranser – Campus Nya Varvet Mat och Logi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCampus Nya Varvet Mat och Logi
BeskrivningUpphandlingen avser Catering, lunch, middag och övernattning till konferensgäster för utbildning på Västra Götalandsregionens konferenscenter Campus Nya Varvet.
Intern identifierareRS 2023-05576
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55500000 Matsalstjänster och catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation
BeskrivningUpphandlingen avser mat, logi och catering till Västra Götalandsregionens konferensanläggning Campus nya varvet.
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal