185105-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Ramavtal hantering av farligt avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal hantering av farligt avfall
BeskrivningRamavtal hantering av farligt avfall
Intern identifierareU-031-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del