185120-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran – Ramavtal minikranar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal minikranar
BeskrivningRamavtal minikranar.
Intern identifierare25FMVU2543
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42414000 Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
Ytterligare klassificering (cpv): 42414100 Lyftkranar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal minikranar