Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Leveransplats
Postadress: Änglundavägen 19-29
Ort: Flen
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige