2. Förfarande
Förfarande
Titel: Friskvårdsportal 2023
Beskrivning: Adminsitrativt stöd för hantering av personalens friskvårdsbidrag via portal och kvittohantering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förmånsportal
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87332:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande