185173-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Ångautoklaver för sterilisering av utrustningar/instrument
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅngautoklaver för sterilisering av utrustningar/instrument
BeskrivningUpphandling av ångautoklaver för sterilisering av utrustningar/instrument.
Intern identifierareIN-IN25-0335
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191100 Steriliseringsapparat, 33191110 Autoklaver
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000