185215-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personalförmedling – Skolpsykolog - Bengtsfors, Dals-Ed, Färgelanda, Mellerud
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolpsykolog - Bengtsfors, Dals-Ed, Färgelanda, Mellerud
BeskrivningUpphandlingen omfattar kommunernas, Bengtsfors, Dals-Ed, Färgelandas och Melleruds behov av skolpsykologtjänst för kortare och längre preioder både av akut karaktär och för längre planerad tjänstgöring. Det ingår även utredningar i upphandlingen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109272:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård