2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Fika/catering åt Solna stad
Beskrivning: KS/2024:323 Upphandling av Fika åt Solna stad - Tre delområden
Intern identifierare: KS/2024:323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (2) (1)