2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extraktionsrobot av DNA och RNA
Beskrivning: Upphandlingen avser Extraktionsrobot av DNA och RNA, reagens och förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: K 2024-9011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000