See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringsstjänster
Beskrivning: Ramavtal för stöd i rekryteringsprocessen. Målet med upphandlingen är att skapa ett strategiskt stöd för Tillväxtverket i rekryteringsprocessen. Leverantören ska bidra till professionella bedömningar av kandidater, vara ett strategiskt bollplank för Tillväxtverket i dess rekryteringar och ha god kännedom om, och förståelse för, Tillväxtverkets organisation och behov. Samarbetet ska präglas av professionalitet, saklighet, objektivitet och proaktivitet.
Intern identifierare: Ä 2025-2447
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Beskrivning: Rekryteringstjänster
Intern identifierare: 1823896-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Svar på krav
Beskrivning: Föredraget alternativ
Intern identifierare: 1823897-1