185600-2025 - Planering
Sverige – Administration avseende rekreation, kultur och religion – Vänersborgs Kulturhus (extern remiss)
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVänersborgs Kulturhus (extern remiss)
BeskrivningDriften av verksamhet i Kulturhuset i Vänersborg.
Intern identifierareD.nr: 2024/35
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75124000 Administration avseende rekreation, kultur och religion