2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blöjor till förskoleverksamheten
Beskrivning: Bodens kommun inbjuder er härmed att lämna anbud för blöjor till kommunens förskoleverksamhet. Uppdraget omfattar att leverera blöjor till avropande förskolor inom kommunen.
Intern identifierare: AUN 2023-464
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33751000 Engångsblöjor
Ytterligare klassificering (cpv): 33750000 Babyvårdsprodukter, 33771200 Pappersblöjor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Blöjor till förskoleverksamheten