2. Förfarande
Förfarande
Titel: Perforeringsmaskiner för pass och id-kort
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov av perforeringsmaskiner för pass och id-kort nationellt.
Intern identifierare: A072.896/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30123500 Perforeringsmaskiner, 30197330 Hålslag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt av perforeringsmaskiner för makulering av pass och id-kort.
Intern identifierare: Perforeringsmaskiner för pass och id-kort