See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vitvaror
Beskrivning: Upphandling av vitvaror
Föregående meddelande: 214071-2021
Intern identifierare: 3.2.1-2021-1074
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39710000 Elektriska hushållsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 758816-0
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mervärde
Beskrivning: ej aktuellt
Intern identifierare: 821240-1