Denna upphandling syftar till ramavtal med en (1) webbleverantör för successiva avrop av tjänster för Region Uppsalas behov enligt angivna villkor i upphandlingsdokument med bilagor. Leveranserna ska ske successivt efter avrop under avtalsperioden.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48825000 Webbservrar, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster, 72262000 Utveckling av programvara, 72415000 Webbvärdtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen