2. Förfarande
Förfarande
Titel: Manuella rullstolar (HMC)
Beskrivning: Uppdraget avser olika typer av rullstolar såsom aktiv-, standard-, transport-, och komfortrullstol för vuxna samt aktiv-, standard-, och komforttrullstol för barn
Intern identifierare: 2023/3675
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193120 Rullstolar
Ytterligare klassificering (cpv): 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning, 33193220 Delar och tillbehör till rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL