2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategiskt och operativt kommunikationsstöd
Beskrivning: Visit Blekinge söker en kompetent och erfaren byrå som kan bistå i både strategiskt arbete och operativ marknadskommunikation. Byrån ska fungera som ett löpande stöd till Visit Blekinges interna team samt hantera separata uppdragsbeställningar vid behov.
Intern identifierare: 25/70
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000