185924-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skolbespisning – Måltidsproduktion och servering 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåltidsproduktion och servering 2025
BeskrivningOmfattar behovet av skollunch och utflyktsmat till elever på Kråkbergsskolan. Skolluncherna ska tillagas och serveras i leverantörens lokaler.
Intern identifierare2025/79
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55524000 Skolbespisning
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMåltidsproduktion och servering 2025