2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Hisservice som i korthet beskrivs nedan. Hisservice - omfattar service och reparationer av Bs hissar, se även 06.03 Tjänstebeskrivning.
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000