2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för kvalité, miljö och arbetsplatsstyrning
Beskrivning: Kommunalförbundet Norrvatten inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud i upphandlingen med benämningen ”System för kvalitet, miljö och arbetsplatsstyrning”. Anbud ska lämnas enligt de förutsättningar som framgår av upphandlingsdokumentet inklusive bifogade bilagor.
Intern identifierare: NV2025-172
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning, 35123000 Identifieringsutrustning för byggplats, 48000000 Programvara och informationssystem, 48100000 Programvara för särskild industri, 48219300 Programvara för administration, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72224200 Planering av system för kvalitetssäkring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000