Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79415200 Rådgivning avseende design
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 000 000,00 SEK
Högsta värde för ramavtalet: 6 000 000,00 SEK
Allmänna upplysningar