186057-2022 - ResultatSverige-Örebro: Installation av styr- och reglersystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Styr- och Reglerarbeten
Referensnummer: 21/112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av styr och reglerarbeten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen