2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvåfacks baklastande sopbilar byggda för tömning utav sopkärl stl 140 l-660
Beskrivning: tvåfacks baklastande sopbilar byggda för tömning utav sopkärl stl 140 l-660
Intern identifierare: 25/18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000