186133-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnvägsmateriel – Utmatningstransformatorer 800-1250 KVA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtmatningstransformatorer 800-1250 KVA
BeskrivningUtmatningstransformatorer 800-1250 KVA för avrop under 2+2+1 år. Teknisk specifikation kommer finnas i steg 2.
Intern identifierareKOM-420112
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUtmatningstransformatorer 800-1250 KVA för avrop under 4 års tid. Teknisk specifikation kommer finnas i steg 2.
Intern identifierareUtmatningstransformatorer 800-1250 KVA