2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastvagnar
Beskrivning: Upphandlingen avser MediCarrier AB:s behov av lastbärare (lastvagnar) anpassade för ett AGV.system.
Intern identifierare: Dnr 2025-014
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000