See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1071 Vitvaror, service och installation Salem
Beskrivning: Denna upphandling avser behov av planerade och oplanerade installationer, reparationer och nyanskaffning av vitvaror och fastighetsmaskiner för Salems kommun.
Föregående meddelande: 005760-2023
Intern identifierare: 23/50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000