2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bakgrundskontroller
Beskrivning: Bakgrundskontroller inför anställning
Intern identifierare: KS/2026:134
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Annat
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bakgrundskontroller