See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frukt till personalrum
Beskrivning: Upphandling avser Frukt till personalrum för successiva beställningar och leveranser under avtalsperioden. Med frukt till personalrum avses leverans av färdigpackade fruktlådor/fruktkorgar till de personalrum som så beställer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118658:Lot:1