See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1074 Storköksservice Salem
Beskrivning: Denna upphandling avser förebyggande underhåll, service, köldmedierapportering, funktionskontroll och justering av Storköksutrustning.
Föregående meddelande: 005979-2023
Intern identifierare: 23/51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000