186513-2019 - ÄndringSverige-Luleå: Animaliska livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel inklusive transport
Referensnummer: KLF 2019/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03142300 Animaliska livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Luleå kommuns huvudsakliga behov av livsmedel.