186542-2019 - ÄndringSverige-Johanneshov: Inbrotts- och brandlarm
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Brandskydd
Referensnummer: 19/120_RFI
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31625000 Inbrotts- och brandlarm
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI för branschen att svara på frågor om kommande upphandling av Brandskydd och lämna upplysningar.