186544-2019 - ÄndringSverige-Karlskrona: Kontorsmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaterial och kopieringspapper 2019
Referensnummer: dnr 2018/01581
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kontorsmaterial och kopieringspapper avsett för regionerna Blekinge, Halland, Kronoberg och Kalmar län.