2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Förfrågan avser upphandling av upphandlingskonsulter för Energimyndighetens räkning.
Intern identifierare: 2024-002157
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på leverantör
Beskrivning: Tillhandahållande av upphandlingskonsulter för myndighetens räkning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänst
Beskrivning: Tillhandahålla upphandlingskonsulter för myndighetens räkning