Design, projektledning, leverans och montage av julbelysning inklusive demontage och lagring av material samt driftsättning och jourverksamhet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31522000 Julgransbelysning, 31527200 Utomhusbelysning, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45316100 Installation av utomhusbelysning, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 71318100 Ljustekniska tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen