2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning av offentliga toaletter
Beskrivning: Städning av Strömstads offentliga toaletter.
Intern identifierare: TN/2024-0057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Städ offentliga toaletter