2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Konsulttjänst inom textilproduktion
Beskrivning: Konsulttjänst med erfarenhet av textilproduktion för förstärkning av personalstyrkan när ordinarie bemanning saknas eller på annat sätt är otillgänglig.
Intern identifierare: 24FMVU2064
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71356000 Tekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Konsulttjänst inom textilproduktion