2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd inköp av båtar
Beskrivning: Konsultstöd inköp av båtar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356300 Tekniska stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001