2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital Pathologyscanner
Beskrivning: Scanner for clinical use
Intern identifierare: 2-108/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000