186840-2022 - ÄndringSverige-Örebro: Pakettransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Turbilstjänster 2022
Referensnummer: 22RS928
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60161000 Pakettransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av turbilstjänster till Region Örebro län.