18686-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningastjänster - Fasta uppdraget
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningastjänster - Fasta uppdraget
BeskrivningSyftet med denna upphandling är att upphandla larmmottagning- och bevakningstjänster av hög kvalitet och effektivitet som motsvarar de krav som beskrivs i detta upphandlingsdokument.
Intern identifierareKS22.848
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000