1869-2025 - Resultat
Sverige – Brödprodukter, färska bakverk och kakor – Färska konditorivaror och portionsbröd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärska konditorivaror och portionsbröd
BeskrivningLinköpings kommun kommer under Q4 2024 att annonsera en upphandling avseende färskta konditorivaror. Upphandlignen ämnar resultera i att en (1) förser Linköpings kommun och Region Östergötland med f'ärska konditorivaror och portionsbröd. Bevaka upphandlingen så att ni inte missar chansen att bli en av våra leverantörer
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104751:Lot:1