18695-2017 - PlaneringSverige-Lerum: Underhållningstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Marknadsundersökning – Teatertekniker.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Lerum.
Nuts-kod SE232 Västra Götalands län