See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reagensavtal HbA1C
Beskrivning: Ett reagensavtal HbA1C. Reagensen är maskinbunden till en utrustning.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 2025-O002043
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000