2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av restaurang på Marinmuseum
Beskrivning: Statens maritima och transporthistoriska museer (SMTM) bjuder in till anbudsgivning avseende drift av restaurang på Marinmuseum i Karlskrona.
Föregående meddelande: 012443-2023
Intern identifierare: 2.4-2023-1628
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del