2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Partille Energi AB
Beskrivning: Försäkringsupphandling för Partille Energi AB avseende Företagsförsäkring
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Partille Energi AB